Idegesség

Idegesség ellen

Az idegesség fogalma alatt sokan sokfélét értünk. Ebben az esetben a fizikai tünetekkel is járó, például gyomorszorító érzést, heves szívdobogást, tartósan fenn álló stressz jeleit, hosszabb ideje fennálló dühöt, frusztrációt, kellemetlen lelkiállapotot tekintjük alapnak.

Amennyiben bővebben szeretnél olvasni az idegességről, görgess le a termékek alatti részhez. 

Összes termék a kategóriában39 termék
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
140g
3 510 Ft
Egységár: 25 071 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
8 620 Ft
Egységár: 19 591 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50g
1 190 Ft
Egységár: 23 800 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
250g
17 880 Ft
Egységár: 71 520 Ft/kg
19
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
100g
11 605 Ft
9 285 Ft
Egységár: 92 850 Ft/kg
19
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50g
6 837 Ft
5 470 Ft
Egységár: 109 400 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
100g
13 990 Ft
Egységár: 139 900 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
25g
4 700 Ft
Egységár: 188 000 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
4 470 Ft
Egységár: 10 159 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
900g
4 990 Ft
Egységár: 5 544 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
500g
2 330 Ft
Egységár: 4 660 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
400g
2 770 Ft
Egységár: 6 925 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
250g
1 960 Ft
Egységár: 7 840 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
4 470 Ft
Egységár: 10 159 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
4 470 Ft
Egységár: 11 175 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
140g
2 170 Ft
Egységár: 15 500 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
30g
520 Ft
Egységár: 17 333 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50g
1 240 Ft
Egységár: 24 800 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
230g
3 600 Ft
Egységár: 15 652 Ft/kg
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
17 210 Ft
12 047 Ft
Egységár: 803 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
22 120 Ft
15 484 Ft
Egységár: 1 032 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
5ml
73 610 Ft
51 527 Ft
Egységár: 10 305 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
26 920 Ft
18 844 Ft
Egységár: 1 256 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
34 340 Ft
24 038 Ft
Egységár: 1 603 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
10ml
15 520 Ft
10 864 Ft
Egységár: 1 086 Ft/ml
29
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
20 610 Ft
14 427 Ft
Egységár: 962 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
35 910 Ft
25 137 Ft
Egységár: 1 676 Ft/ml
Elérhető készleten
Kiszerelés:
1csomag
6 490 Ft
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50db
13 210 Ft
Egységár: 22 017 Ft/kg
Elérhető készleten
1 210 Ft
Egységár: 24 200 Ft/kg
Összes termék a kategóriában39 termék

Csak nyugalom!

A folyamatos idegesség hosszú távon komolyabb fizikai betegséget is eredményezhet, ezért érdemes odafigyelni és valamilyen megoldást találni, ha már felfedeztük a jelenlétét. Rövid távon okozhat álmatlanságot, fáradtságot, enerváltságot, hosszú távon gyomorfekélyt, magas vérnyomást, különböző emésztő rendszeri, illetve keringési zavarokat. Ha már felismertük, érdemes foglalkozni vele mind fizikai, mind lelki szinten, mivel bármelyik a kettő közül, ha kimarad, nagy valószínűséggel a megoldás is csak alkalmi lesz, de visszatérő állapotként rögzül. Sok esetben szükséges az idegrendszert megfelelő vitaminokkal, táplálék kiegészítőkkel megtámogatni, mint magnézium, B vitamin komplex, különösen jó szolgálatot tesz ilyenkor a méhpempő illetve a virágpor kiegészítő terápiaként.