Szorongás

Szorongás ellen

Segíteni szeretnénk, ha Téged, vagy egy családtagodat is érint a szorongás. Akár az általános félelemkeltés, a munkahelyi nyomás, vagy az iskolával, tanulással, nyilvános beszéddel kapcsolatos érzés vagy bármi egyéb váltja ki, kevés kellemetlenebb dolog létezik, mint a szorongás vagy a félelem. De a kaptár és a természet kincsei között erre is van ellenszer. Ezeket az önbizalom-fokozó, pozitív hatású méhek és természet adta jóságokat gyűjtöttük össze Neked ezen az oldalon. 

Összes termék a kategóriában26 termék
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
140g
3 510 Ft
Egységár: 25 071 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
8 620 Ft
Egységár: 19 591 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
250g
17 880 Ft
Egységár: 71 520 Ft/kg
19
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
100g
11 605 Ft
9 285 Ft
Egységár: 92 850 Ft/kg
19
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50g
6 837 Ft
5 470 Ft
Egységár: 109 400 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
100g
13 990 Ft
Egységár: 139 900 Ft/kg
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
4 470 Ft
Egységár: 10 159 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
440g
4 470 Ft
Egységár: 11 175 Ft/kg
Magyar Termék
Nyers Méz
Elérhető készleten
Kiszerelés:
140g
2 170 Ft
Egységár: 15 500 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50g
520 Ft
Egységár: 10 400 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
30g
520 Ft
Egységár: 17 333 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
Kiszerelés:
50g
480 Ft
Egységár: 9 600 Ft/kg
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
46 030 Ft
32 221 Ft
Egységár: 2 148 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
22 120 Ft
15 484 Ft
Egységár: 1 032 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
34 340 Ft
24 038 Ft
Egységár: 1 603 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
10ml
15 520 Ft
10 864 Ft
Egységár: 1 086 Ft/ml
29
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
20 610 Ft
14 427 Ft
Egységár: 962 Ft/ml
30
Mézédes áron!
Elérhető készleten
Kiszerelés:
15ml
35 910 Ft
25 137 Ft
Egységár: 1 676 Ft/ml
Elérhető készleten
1 210 Ft
Egységár: 24 200 Ft/kg
Magyar Termék
Elérhető készleten
4 990 Ft
Elérhető készleten
3 130 Ft
Egységár: 52 Ft/kapszula
Rendelhető
5 730 Ft
Egységár: 96 Ft/kapszula
Magyar Termék
Elfogyott
Kiszerelés:
440g
8 610 Ft
Egységár: 19 568 Ft/kg
Elfogyott
Kiszerelés:
440g
4 470 Ft
Egységár: 11 175 Ft/kg
29
Mézédes áron!
Elfogyott
Kiszerelés:
15ml
34 710 Ft
24 297 Ft
Egységár: 1 620 Ft/ml
Elfogyott
Kiszerelés:
10ml
1 740 Ft
Egységár: 174 Ft/ml
Összes termék a kategóriában26 termék